Mobile navigation

Jastrebarsko

OŠ Klinča sela

Termini uskoro!

OŠ Ljubo Babić

ponedjeljak - 19:00 - 20:00

Zaprešić

OŠ Antuna Augustinčića

Termini uskoro!

Zagreb

Medveščak

OŠ Ksavera Šandora Gjalskog

Termini uskoro! Prijave otvorene!

Trešnjevka sjever

OŠ Julija Klovića

Termin oglednog sata uskoro! Prijave: info@mali-inzenjeri.hr

Maksimir

OŠ A.G.Matoša

OGLEDNI SAT - četvrtak - 18:30 - 19:30 - 23.11

Maksimir

OŠ Silvije Strahimir Kranjčević

utorak - 16:00 - 17:00

Maksimir

OŠ Vladimira Nazora

Petak 15:30 - 16:30

Zagreb

OŠ Pantovčak

srijeda - 16:00 - 17:00

Medveščak

OŠ Šestine

utorak 15:30 - 16:30

Trešnjevka jug

OŠ Ivana Meštrovića

utorak - 18:00 - 19:00

Centar

OŠ Miroslava Krleže

Termini uskoro!

Medveščak

OŠ Jabukovac

Termini uskoro!

Medveščak

OŠ Gračani

četvrtak 14:30 - 15:30

Maksimir

OŠ Jordanovac

četvrtak 16:30 - 17:30

Maksimir

OŠ Matka Laginje

srijeda - 15:30 - 16:30  

Novi zagreb

OŠ Kajzerica

utorak - 16:00 - 17:00

Novi zagreb

OŠ Ivo Andrić

utorak – 16:00 – 17:00

Novi zagreb

OŠ Gustava Krkleca

utorak – 18:00 – 19:00

Novi zagreb

OŠ Frana Galovića Dugave

utorak – 19:30 – 20:30

Maksimir

OŠ Augusta Harambašića

četvrtak – 18:00 – 19:00

Centar

OŠ Petra Zrinskoga

četvrtak – 16:00 – 17:00  

Podused – Vrapče

OŠ Grofa Janka Draškovića

četvrtak - 19:30 – 20:30

Podused – Vrapče

OŠ Stenjevec

četvrtak – 18:00 – 19:00

Podused – Vrapče

OŠ Dragutina Tadijanovića

četvrtak – 19:30 – 20:30

Podused – Vrapče

OŠ Dragutina Domjanića

četvrtak – 18:00 – 19:00

Stenjevec

OŠ Ante Kovačića

srijeda – 19:10 – 20:10

Stenjevec

OŠ Tituša Brezovačkoga

srijeda – 17:40 – 18:40

Stenjevec

OŠ Oranice

ponedjeljak – 18:00 – 19:00

Črnomerec

OŠ Pavleka Miškine

ponedjeljak – 16:15 – 17:15  

Trešnjevka sjever

OŠ Kralja Tomislava

petak – 15:40 – 16:40

Trešnjevka sjever

OŠ Augusta Šenoe

ponedjeljak – 16:00- 17:00

Trešnjevka jug

OŠ Alojzija Stepinca

srijeda – 18:00 – 19:00, 19:00 - 20:00

Trešnjevka jug

OŠ Josipa Račića

petak – 18:00 - 19:00, 19:00 - 20:00

Rijeka